تیغه فولادی اوکر

خوب میرسیم به بخش خیلی مهم درب برقی در مقاله قبل با تیغه فولادی آشنا شدیم در این بخش قراره نکاتی که که از خرید درب برقی باید بدانیم را بهش اشاره میکنیم قبل از هرچیزی شما را با درب های برقی آشنا میکنیم .تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا نکات مهم درب برقی رایک به یک اشاره کنیم . 

درب برقی چیست ؟

 منظور از درب برقی، درب هایی است که عملیات بازو بسته شدن آنها، به صورت اتوماتیک و یا با استفاده از جریان الکتریکی انجام می گردد. بدین صورت که به هنگام باز و بسته شدن این نمونه از درب­ها، هیچ استفاده­ای از نیروی فیزیکی و قوای جسمانی انسان نمی­شود, درب برقی، نمونه­های مختلفی دارد؛ به عبارتی کلیه درب­هایی که در ساختمان­ها نصب می­شود می­توانند با فرآیندهای خاص و نصب تجهیزات مخصوص خود، به درب برقی تبدیل شوند. در این مقاله ما می­خواهیم درب برقی یا کرکره برقی را مورد بررسی قرار دهیم.

پس، از اینجا به بعد، هر جا که صحبت از درب برقی می­کنیم؛ منظور کرکره برقی است.  

 

—————————

یک فیلم کوتاه از نمای تیغه آلومینیوم

کارکرد  و متعلقات درب های برقی 

درب برقی یا کرکره برقی همان درب­های کرکره­ای معمولی هستند که با استفاده از موتورهای الکتریکی، به درب­های اتوماتیک یا درب برقی تبدیل می­شوند. به این صورت که شما می­توانید همان درب­های کرکره­ای قدیمی را با تعویض یک سری تجهیزات، مانند شافت، یراق­آلات و مهم­ترین قسمت، اضافه شدن موتور الکتریکی به درب کرکره­ای برقی یا درب کرکره­ای اتوماتیک  تبدیل کنید. درب های کرکره­ای، از دیر باز مورد استفاده در ساختمان­ها و به منظور کاربری­های مختلف استفاده می­شدند.

ریل فولادی لبه 6

1,890,000 

ریل فولادی لبه 10

2,450,000 

کرکره امنیتی oker(ضد سرقت)

12,530,000 

ریل آلومینیوم 80 (َAk80)

2,660,000 

ویژگی های درب برقی 

یکی از ویژگی­های مهم درب­های کرکره­ای، باز و بسته شدن آن­ها با مکانیزم جمع­شوندگی زیر سقف می­باشد. این نمونه از درب­ها، به هنگام باز شدن درب، به صورت رول، زیر سقف جمع می­شوند، به همین خاطر هیچ فضایی از ساختمان شما را، اشغال نمی­کنند. یکی از مهم­ترین موضوعات، در صنعت ساختمان، خصوصا طی سال­های گذشته، با توجه به کوچک­تر شدن مساحت زمین­ها، استفاده­ی بهینه از فضای ساختمان می­باشد. یک سری از پارکینگ ها، با الاجبار بخاطر محدودیت فضا، بایستی از درب­های کرکره­ای یا درب­های بالا جمع شونده و یا درب­های زیر سقفی استفاده کنند. بخاطر اینکه چنانچه درب بخواهد به صورت لنگه­ای باز شود؛ فضایی از پارکینگ را اشغال می­نماید که محل پارک خودرو، با مشکل رو به­رو خواهد شد. در اینگونه از پارکینگ­ها، بهترین گزینه درب­های کرکره­ای یا درب برقی یا کرکره­های برقی می­باشند. بدین صورت که این نمونه از درب­ها، زمانی که درب باز می­شود تا فضای مورد نیاز جهت ورود و خروج خودرو را تامین نمایند درب به صورت یک رول زیر سقف  جمع می­شوند و این رول هیچ گونه فضایی از محل ما را اشغال نمی­کند. به همین خاطر، در این نمونه از پارکینگ­ها که محدودیت فضا دارند، این نمونه از درب­ها، بهترین گزینه می­باشد. شما می­توانید جهت خرید درب برقی، به قسمت مربوط به درب­های آلومینیومی و یا درب­های فولادی، در سر برگ آکادمی از سایت آنلاین کرکره، مراجعه فرمایید. در این قسمت از سایت آنلاین کرکره، ما توضیحات کامل مربوط به کرکره­های آلومینیومی یا درب­های آلومینیومی و همچنین کرکره­­های فولادی را به صورت کامل و مفصل توضیح دادیم. شما می­توانید جهت خرید درب برقی مد نظر خود، جهت پارکینگ به سایت آنلاین کرکره مراجعه کنید. ما در قسمت فروشگاه قیمت کامل درب برقی را درج نموده ایم؛ بنابراین جهت مشاهده ی درب برقی می­توانید به قسمت فروشگاه مراجعه فرمایید  در ادامه ی این مقاله، علاوه بر پارکینگ ها کاربری های درب برقی دیگر را توضیح خواهیم داد.

محل های نصب درب برقی 

یکی دیگر از محل های مورد استفاده درب برقی، مغازه ها یا فروشگاه­ها می­باشند.

 همان طور که در تمامی کوچه­ها و خیابان­های شهرهای خود، ملاحظه می­فرمایید؛ درب کرکره ­برقی بعنوان درب برقی یا درب اتوماتیک در این گونه از مکان­ها استفاده­ی بسیار زیادی دارد.

یکی از مهم­ترین فضاها برای مغازه­ها یا فروشگاه­ها، ویترین آن­ها می­باشد. معمولا ویترین مغازه­ها پشت درب اصلی، نصب و اجرا می­شود. بسیاری از درب­ها، که قبلا برای مغازه­ها نصب می­شد به گونه­ای ساخته و اجرا می­شدند که قسمتی از فضای ویترین مغازه را اشغال می­نمودند(که اصطلاحا می­گوییم، فضای ویترین کور شده­است.)

جهت رفع این مشکل در مغاره­ها و فروشگاه ها از سال های خیلی دور حداقل سی  الی چهل سال پیش، درب­های کرکره­ای یا درب­های زیر سقفی  مورد استفاده قرار گرفت.

درب­های کرکره­ای که برای مغازه­ها نصب می­شد، به صورت دستی و با استفاده از مکانیزم فنر، باز و بسته می­شد که این قضیه، استفاده از درب را تا حدی مشکل می­نمود. بنابراین در ادامه، بخاطر آسایش و راحتی بیشتر کاربران، درب­های کرکره­ای قدیمی، به مرور جای خود را به درب­ برقی داد.

بهترین نمونه درب برقی مورد استفاده برای مغازه­ها، کرکره­های برقی یا کرکره­های  اتوماتیک می­باشد. زیرا علاوه بر عدم اشغال فضا و از بین بردن دید مغازه، این نمونه از درب­ ها، براحتی بوسیله یک موتور الکتریکی، اتوماتیک شده و بدون استفاده از نیروی فیزیکی، باز و بسته می­شوند

درب ­های کرکره­ای اتوماتیک  برای مغازه­ها  در ابتدا از آلومینیوم تولید میشد .ولی در ادامه کار باتوجه به امنیتی  که برای درب­های مغازه­ها موردنیاز بود، این صنعت را واداشت تا فلزی محکم تر از آلومینیوم را مورد استفاده قرا دهد. بدین ترتیب پای ورق­های فولادی به صنعت کرکره های اتوماتیک و یا درب برقی باز شد.

درب های امنیتی 

 امروزه درب های امنیتی اوکر ، خود را برای مغازه ها و فروشگاه­ها، بهتربن نمونه درب معرفی می نمایند.

این نمونه از درب­ها که نمونه­ای از درب­های برقی می­باشد، علاوه بر افزایش آسایش و راحتی، امنیت را براحتی  برای شما فراهم می­نمایند.

کرکره های امنیتی اوکر بدون محدودیت رنگ، قابل تولید و عرضه به بازار می­باشد. بنابراین شما می­توانید درب ساختمان خود را براحتی با نمای ساختمان یکنواخت(ست) نمایید.

همچنین این نمونه از درب­ها بخاطر اینکه از ورق­های فولادی با روکش گالوانیزه تولید می­شوند، مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند.

همچنین در ادامه فرآیند تولید، رنگ الکترواستاتیک، بعنوان روکش نهایی این نمونه از درب­ها، فرآیند تولید را تکمیل می­نماید.

نکته مهم در خرید درب برقی 

بنابراین این نمونه از درب­ها، از نظر طول عمر براحتی می­توانند  15 تا 20سال بدون نیاز به تعمیر،  بعنوان حفاظ  مغازه و فروشگاه شما ایفای نقش نمایند.

 ما در این مقاله، فقط قصد عنوان کردن نمونه هایی از درب برقی را داریم. حال جهت مطالعه بیشتر و دریافت اطلاعات کامل از درب های امنیتی اوکر، می­توانید در سایتcدر قسمت آکادمی،  مقاله مربوط به کرکره­های فولادی را مطالعه و اطلاعات کامل در این زمینه را بدست آورید.

قیمت درب برقی 

 همچنین  قیمت درب­های امنیتی اوکر در قسمت فروشگاه سایت  www.onlinekerkerh.ir صفحه لیست قیمت درب برقی   به طور کامل عنوان شده­است

درب امنیتی اوکر یکی مقرون به صرفه ترین و اقتصادی ترین درب های موجود در بازار می­باشد

این نمونه از درب­ها، علاوه بر محقق نمودن آسایش و امنیت و همچنین قابلیت یکنواختی با ساختمان و طول عمر بالا، دارای قیمتی اقتصادی و به صرفه می­باشد.

شما می­توانید جهت خرید درب امنیتی اوکر، به فروشگاه ما در سایت آنلاین کرکره مراجعه  فرمایید.

انواع درب های برقی

ما در این مقاله متوجه شدیم دربی گه با نیرو انسانی بازو بسته نشود و بابرق این کار صورت بگیره درب برقی میگویند .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *